+420 724 169 619 - objednávky info@fyzioterapie-uhersky-brod.cz

Časté dotazy

(Aneb co potřebujete vědět)

Jaké potřebuji papíry?

Chcete-li k nám přijít „na pojišťovnu“, potřebujete od lékaře doporučení, na kterém je velkým černým písmem předtištěno FT, a v okénkách vypsány kódy, na základě kterých budeme postupovat. Tento dokument má platnost 7 dní, proto jej doneste co nejdříve od vydání! Můžete nám jej nechat v poštovní schránce označené naším pracovištěm. Najdete ji vevnitř budovy za prosklenými dveřmi.

Také jsme vděčni, když přinesete k nahlédnutí, popř. okopírování, dokumenty typu zprávy od lékaře, slovní popis výsledků zobrazovacích vyšetření (RTG, CT, SONO…).

Chcete-li přijít na přímou platbu (jako „samoplátce“), nepotřebujete v podstatě papíry žádné. I v tomto případě však uvítáme dokumenty od lékařů, zvláště, máte-li vážnější obtíže.

Co potřebuji s sebou?

To hlavní, co s sebou potřebujete, je tělo 😉 Cvičení obvykle probíhá ve spodním prádle, tak si oblékněte nějaké, ve kterém vám bude příjemně. Dále je vhodné vzít si s sebou nějakou osušku nebo prostěradlo. Prostěradélka z netkané textilie je možné u nás zakoupit za 10Kč.

Kdy se mohu objednat?

Objednávat se můžete telefonicky nebo osobně – všechny informace najdete zde.

Zakladatelkou, majitelkou i jednatelkou našeho pracoviště je Elen Šubčíková, ale záležitosti související s objednáváním, změnami časů a podobně vyřizuje kolegyně Romana Vaňková. S důvěrou se obraťte na ni i v případě, že chcete být ošetřeni přímo paní Šubčíkovou. Domluví s Vámi časy.

Když nemůžete přijít na domluvenou terapii

Pokud potřebujete zrušit či přesunout domluvený termín, učiňte tak alespoň 24 hodin předem.  Váš termín může využít někdo další. Neomluvený termín nahradíme jen po uhrazení částky za službu, pro kterou jsme si pro vás rezervovali náš čas. V případě 2 neomluvených termínů rušíme ostatní návštěvy bez náhrady. Děkujeme za pochopení.

SM systém

 

Proč si stáhnout tento e-book?

Krátký a věcný text o praktickém cvičení pro zdraví.

You have Successfully Subscribed!