+420 724 169 619 - objednávky info@fyzioterapie-uhersky-brod.cz

Časté dotazy

(Aneb co potřebujete vědět)

V čem jsou výhody toho, když si za své terapie zaplatíte?

  1. Úspora času. Jednak nemusíte čekat u obvodního lékaře kvůli žádance. Nemusíte pak čekat na termín u odborného lékaře, který vám dá žádanku k nám. Navíc, pro samoplátce máme vyhrazené časy v diářích, takže tak dlouho nečekají ani u nás. Může se samozřejmě stát, že vám doporučíme, abyste navštívili svého lékaře a požádali ho například o rentgen, abychom věděli, v jakém terénu se pohybujeme. V té době už jste ale v naší péči a konstruktivně řešíte situaci.
  2. Individuální péče na míru. V žádance od lékaře jsou předepsané úkony, které bychom s vámi měli dělat. Když přijdete jako samoplátce, závisí způsob naší spolupráce na vzájemné dohodě o tom, co se bude dít. Máte tedy možnost aktivněji se podílet na celém vývoji vaší terapie.
  3. Dostane se Vám systematické a návazné péče. Jako samoplátci máte možnost zvolit si svou terapeutku či terapeuta, který bude mít dostatek času Vás poznat a najít pro Vás nejvhodnější léčbu.
  4.  Ideální je dlouhodobá spolupráce, nejprve obvykle teraputická, posléze preventivní. Tento přístup je prověřený, ušetříte čas, nervy i peníze. Proto řada lidí, která přijde na FT poukaz od lékaře, využívá možnosti pokračovat jako samoplátci (individuálně, skupinovým cvičením, kraniosakrální terapií, masážemi…). Pomáhá jim to udržovat se v dobrém zdravotním stavu a předcházet případným potížím.
  5. Dlouhodobá spolupráce umožňuje také těm, kteří o to mají zájem, využít našich zkušeností v oblasti psychosomatiky. Mohou tak naleznout skutečnou příčinu svých potíží.

Jdete-li „na pojišťovnu“, jaké potřebujete papíry?

Chcete-li k nám přijít „na pojišťovnu“, potřebujete od lékaře doporučení, na kterém je velkým černým písmem předtištěno FT, a v okénkách vypsány kódy, na základě kterých budeme postupovat. Tento dokument má platnost 7 dní, proto jej doneste co nejdříve od vydání! Můžete nám jej nechat v poštovní schránce označené naším pracovištěm. Najdete ji vevnitř budovy za prosklenými dveřmi.

Také jsme vděčni, když přinesete k nahlédnutí, popř. okopírování, dokumenty typu zprávy od lékaře, slovní popis výsledků zobrazovacích vyšetření (RTG, CT, SONO…).

Chcete-li přijít na přímou platbu (jako „samoplátce“), nepotřebujete v podstatě papíry žádné. I v tomto případě však uvítáme dokumenty od lékařů, zvláště, máte-li vážnější obtíže.

Máme smluvní vztah s těmito pojišťovnami:

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna
  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • Vojenská zdravotní pojišťovna

Co potřebuji s sebou?

To hlavní, co s sebou potřebujete, je tělo 😉 Cvičení obvykle probíhá ve spodním prádle, tak si oblékněte nějaké, ve kterém vám bude příjemně. Dále je vhodné vzít si s sebou nějakou osušku nebo prostěradlo. Prostěradélka z netkané textilie je možné u nás zakoupit za 10Kč.

Kdy se mohu objednat?

Objednávat se můžete telefonicky nebo osobně – všechny informace najdete zde.

Zakladatelkou, majitelkou i jednatelkou našeho pracoviště je Elen Šubčíková, ale záležitosti související s objednáváním, změnami časů a podobně vyřizuje kolegyně Romana Vaňková. S důvěrou se obraťte na ni i v případě, že chcete být ošetřeni přímo paní Šubčíkovou. Domluví s Vámi časy.

Když nemůžete přijít na domluvenou terapii

Pokud potřebujete zrušit či přesunout domluvený termín, učiňte tak alespoň 24 hodin předem.  Váš termín může využít někdo další. Neomluvený termín nahradíme jen po uhrazení částky za službu, pro kterou jsme si pro vás rezervovali náš čas. V případě 2 neomluvených termínů rušíme ostatní návštěvy bez náhrady. Děkujeme za pochopení.

SM systém

 

Proč si stáhnout tento e-book?

Krátký a věcný text o praktickém cvičení pro zdraví.

You have Successfully Subscribed!