+420 724 169 619 - objednávky info@fyzioterapie-uhersky-brod.cz

 

Jsme nestátní zdravotnické zařízení

poskytující všestrannou komplexní péči o Vaše tělo i duši.

 

Naší doménou je fyzioterapie. Má dar dovést člověka přes uvědomělý pohyb zpět ke svému tělu. Když mu porozumíte, začnete lépe chápat i sami sebe. Začnete pak dělat životní změny, které povedou k vašemu zdraví a spokojenosti.

Poskytujeme kvalitní a smysluplnou péči, která je pro klienty prospěšná a pochopitelná.

Zabýváme se diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového aparátu. Každá fyzioterapeutka či fyzioterapeut z našeho 6 členného zkušeného týmu má své speciální, jedinečné metody a postupy, které cíleně volí s ohledem na fyzický a psychický stav klienta.

V průběhu terapie jsme našim klientům pomocníky i průvodci na jejich cestě k znovu-nalezení, obnovení a upevnění zdraví. Pro dosažení tohoto cíle je podmínkou aktivní zapojení a vědomé přispění klienta.

Proto nabízíme možnost dlouhodobé péče ve formě specializovaných podpůrných cvičení a programů, které klientům pomáhají v jejich snaze o udržení zdraví.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

 

Proč chtít služby soukromého fyzioterapeuta?

 

Protože je to pro Vás výhodné!

 

1. Pro platící klienty máme vyhrazeny speciální volné termíny. Budete ošetřeni v krátké době od objednání, kdežto pacienti „na pojišťovnu“ ve většině ordinací na svůj termín čekají 2 – 3 měsíce.

2. Fyzioterapeut/ka pro Vás má dostatek času. U nás se Vám budeme věnovat 45 min. (+ čas na elektroléčbu). Většina pracovišť má na stejnou činnost 20 – 25 min.

3. Dostane se Vám systematické a návazné péče. Jako samoplátci máte možnost zvolit si svou terapeutku či terapeuta, který bude mít dostatek času Vás poznat a najít pro Vás nejvhodnější léčbu.

4. Nejlepší je dlouhodobá spolupráce, nejprve obvykle terapeutická, posléze preventivní. Tento přístup je prověřený, ušetříte čas, nervy i peníze. Proto řada lidí, která přijde na FT poukaz od lékaře, využívá možnosti pokračovat jako samoplátci (individuálně, skupinovým cvičením, kraniosakrální terapií, masážemi…). Pomáhá jim to udržovat se v dobrém zdravotním stavu a předcházet případným potížím.

Dlouhodobá spolupráce umožňuje také těm, kteří o to mají zájem, využít našich zkušeností v oblasti psychosomatiky. Mohou tak naleznout skutečnou příčinu svých potíží.

SM systém

 

Proč si stáhnout tento e-book?

Krátký a věcný text o praktickém cvičení pro zdraví.

You have Successfully Subscribed!