+420 724 169 619 - objednávky info@fyzioterapie-uhersky-brod.cz

Řekli o nás…

Prostředí Fyzioterapie Elen Šubčíková působí klidně a příjemně. Personál je ochotný a vstřícný. Přístup paní fyzioterapeutky Šubčíkové je empatický. Paní fyzioterapeutka reaguje na aktuální změny zdravotního stavu a zahrnuje péči dle individuálních potřeb. Její citlivé prsty spolehlivě najdou postižené místo, na které pak působí zkušeně a s jistotou různými metodami. Příčiny tělesných potíží hledá také ve spojitosti s duševními prožitky Nejvíce mě zaujalo heslo paní Šubčíkové: Vždycky se to může zlepšit.

Mgr. Jana Dvořáková

fyzioterapie

Fyzioterapii Elen Šubčíkové mohu vřele doporučit.

Pokud hledáte profesionální a přitom empatický přístup, tak paní Elen je ta pravá osoba.

Jejích služeb využívám už dvacet let a jejíma šikovnýma rukama prošla téměř celá naše rodina. Ať už to byla Vojtova metoda, měkké techniky, zdravotní cvičení na protažení, posílení a uvolnění svalstva, poúrazová rehabilitace nebo Craniosakrální terapie, která mi pomohla nejen fyzicky, ale i psychicky.

Vždy když se vyskytne nějaký zdravotní problém, ráda a s důvěrou se sem vracím, protože vím, že mi bude pomoženo. Všemu napomáhá i příjemné prostředí, ve kterém se fyzioterapie Elen Šubčíkové nachází.

Děkuji 🙂

Mgr. Táňa Zlámalová, učitelka

Péče paní Elen je komplexní!

Oceňuji její celostní přístup k našim trápením, které se projevují v našich tělech, ale svou příčinu mají velmi často v našich duších.

Iris Fojtíková, umělecká rytkyně

Odborných, ale i lidských, služeb Elen Šubčíkové využívám od operace zad v roce 2006, od operace zad. Využívám jejích služeb komplexně, protože to přináší nejlepší výsledky.

Na Elen oceňuji, že se neustále vzdělává ve svém oboru, a její schopnost pomáhat svým klientům i nad rámec profesních povinností. Fyzioterapie probíhá ve velmi příjemném prostředí.

Mgr. Marcela Bochinová, učitelka

SM systém

 

Proč si stáhnout tento e-book?

Krátký a věcný text o praktickém cvičení pro zdraví.

You have Successfully Subscribed!